RADA PEDAGOGICZNA | RADA RODZICÓW | SAMORZĄD SZKOLNY |
ROZKŁAD ZAJĘĆ | PODRĘCZNIKI | PUBLIKACJE | ABSOLWENCI

NASI ABSOLWENCI




Rok szkolny 2011/2012

Borkowski Daniel
Dąbrowska Karolina
Dąbrowski Karol
Dąbrowski Patryk
Jabłońska Wioletta
Jaźwiński Damian
Jaźwiński Łukasz
Kaczyński Damian
Kaczyński Daniel
Kalinowska Gabriela
Krakówko Magdalena
Marciniak Artur
Michalak Jacek
Ołdakowska Wioletta
Ołdakowski Grzegorz
Pilichowski Michał
Przeździecka Anna
Sasinowski Piotr
Stokowski Łukasz
Strzałkowska Gabriela
Wojtkowski Rafał
Wojtkowski Wojciech
Wyszyński Marcin
Żelaźnicki Tomasz




Rok szkolny 2010/2011

Baczewski Rafał
Choromańska Marta
Dąbrowski Paweł
Godlewski Daniel
Gołaszewska Krystyna
Jabłońska Anna
Jaworowski Hubert
Kaczyńska Karolina
Kaczyńska Sylwia
Kopczewski Michał
Mystkowski Rafał
Nagórka Bartosz
Orłowski Filip
Pruszkowski Paweł
Szorc Ewelina
Włostowska Agnieszka
Wyszyński Grzegorz
Zaręba Paweł
Żyłowski Rafał




Rok szkolny 2009/2010

Ciborowski Grzegorz
Dąbrowska Ewelina
Dąbrowski Kamil
Dąbrowski Robert
Gosiewska Kinga Ewa
Hilarczuk Marzena
Ilczuk Sylwia
Jabłońska Emilia
Jasionowska Justyna
Kaczyńska Ewelina
Kalinowska Elwira
Mioduszewski Kamil
Nurkiewicz Marta
Saniewski Jakub
Sasinowski Tomasz
Sienicka Natalia
Steckiewicz Marek
Szulborski Jacek
Wojtkowska Magdalena
Wojtkowski Michał
Żabińska Joanna










Rok szkolny 2008/2009

Choromańska Justyna
Dąbrowski Marcin
Gnatowska Monika
Godowski Karol
Jabłońska Marta Helena
Jaźwińska Milena
Jaźwiński Konrad
Kaczyńska Emilia
Kaczyński Rafał
Kowalewski Krzysztof
Krajewska Julita
Mystkowska Marzena
Paszkiewicz Sebastian
Rogalski Marcin
Roszczewska Natalia
Szepietowska Katarzyna
Wardziński Sebastian
Zaremba Maciej




Rok szkolny 2007/2008

Czarkowska Agnieszka
Dąbrowski Adrian
Gawrychowski Karol
Godlewska Żaneta
Jabłoński Patryk
Jarmułowski Bartosz
Kaczyńska Izabela
Kaczyński Kamil
Kaczyński Wojciech
Kalinowska Ewelina
Kossakowska Ewa
Krassowska Monika
Mystkowska Martyna
Nagórka Klaudia
Przeździecki Michał
Sasinowski Damian
Skarzyński Mariusz Marek
Steckiewicz Krzysztof
Szczechowski Łukasz
Wojtkowski Michał
Zawistowska Katarzyna


Rok szkolny 2006/2007

Klasa IIIA

Bielicka Monika
Borkowski Grzegorz
Dąbrowski Daniel
Gołaszewska Emilia
Jarmułowski Michał
Jaźwińska Paulina
Jaźwiński Adrian
Kaczyńska Agata
Nagórka Karolina
Przeździecki Łukasz
Szczechowski Michał
Szulborski Mariusz
Wardziński Kamil
Wiśniewska Magdalena
Wojtkowska Ewelina
Zaremba Joanna
Zawistowska Agnieszka





Klasa IIIB

Antoniak Mariola Marta
Baczewska Sylwia
Boguszewski Marcin
Dąbrowska Marta
Dąbrowski Michał
Dąbrowski Piotr Mateusz
Gołaszewska Magdalena
Hilarczuk Ewelina
Kaczyńska Iwona
Kaczyńska Monika
Kalinowska Monika
Mystkowski Marcin
Piekutowski Wojciech Stanisław
Sadujko Rafał
Szulborski Karol
Szulborski Krzysztof
Tryniszewska Katarzyna
Zaręba Anna




Rok szkolny 2005/2006

Klasa IIIA

Gawrychowska Justyna
Gosk Magdalena
Kaczyńska Natalia
Lanczewska Emilia
Marciniak Grzegorz
Michalski Daniel
Rupiński Michał
Schabowska Edyta
Skarzyński Jarosław Henryk
Stokowski Mateusz
Szepietowski Arkadiusz
Szulborska Dorota
Waszczyszyn Igor
Zaręba Wojciech






Klasa IIIB

Bielicki Daniel
Gosiewski Wojciech
Kaczyńska Barbara
Kaczyński Michał
Kopczewski Piotr
Piekutowska Magdalena
Radgowska Magdalena
Rogalski Piotr
Skawski Patryk
Ślesińska Marta Elwira
Trosk Magdalena
Włostowska Dorota
Wróblewska Anna
Zaremba Daniel
Zawistowska Bożena Brygida







Rok szkolny 2004/2005

Klasa IIIA

Bogucka Katarzyna
Bogucki Krzysztof
Choromańska Małgorzata
Faszcza Beata
Michalski Michał
Morawski Jarosław
Mystkowski Mariusz
Paszkiewicz Jakub
Saniewska Joanna
Schabowska Anna
Sienicki Łukasz
Tryniszewska Magda
Turkot Mariusz
Wojtkowska Magdalena
Zawistowski Paweł







Klasa IIIB

Dąbrowska Justyna
Dyszczyk Krzysztof
Jóźwiak Piotr
Kaczyńska Beata
Kaczyński Tomasz
Kalinowski Krzysztof
Ołdakowski Marek
Przeździecki Maciej
Skłodowska Monika
Szepietowska Sylwia
Szulborska Monika
Szulborski Łukasz
Szymborska Urszula
Włostowska Marzena
Zaręba Damian
Zawistowski Mariusz






Rok szkolny 2003/2004

Klasa IIIA

Antoniak Mariusz
Bauer Sylwia
Dąbrowski Marek
Gosk Bartłomiej
Jasionowski Marcin
Kaczyńska Ewa
Kaczyńska Monika
Kaczyński Marcin
Konarzewski Marek
Kopczewska Katarzyna
Kowalewski Piotr
Kossakowska Katarzyna
Radgowski Łukasz
Remfeld Ewelina
Sienicki Sylwester
Szepietowska Marta
Szulborska Hanna
Ślesińska Wioleta
Zalewski Tomasz
Zaręba Mirosław


Klasa IIIB

Bielicki Artur
Choromanski Bogdan
Dąbrowska Ewelina
Dmochowska Sylwia
Godlewski Marcin
Gołaszewska Diana
Jabłonska Joanna
Jabłońska Justyna
Kaczyńska Joanna
Kosek Adam
Lanczewski Daniel
Lanczewski Kamil
Marciniak Jolanta
Nagórka Anita
Ołdakowski Krzysztof
Ołdakowski Marek
Saniewska Dorota
Skiwerczyński Łukasz
Szepietowski Mirosław
Wojtkowski Paweł
Żochowski Krzysztof



Rok szkolny 2002/2003

Klasa IIIA



Bielicka Anna
Gosiewski Artur
Komar Paweł
Mioduszewski Adrian
Orłowski Mateusz Jakub
Parzych Katarzyna
Rupińska Marta
Rydzewski Dariusz
Skarzyński Adam
Stokowski Robert
Szepietowski Mariusz
Szulborski Marcin
Wróblewski Sergiusz
Zaręba Barbara
Zawistowski Michał



Klasa IIIB



Antoniak Marcin
Czarkowska Ewelina
Dąbrowska Natalia Anna
Jankowski Artur
Kaczyńska Katarzyna
Kaczyńska Monika Marianna
Kaczyński Krzysztof Grzegorz
Kalinowski Łukasz
Schabowski Władysław
Skarzyński Michał
Skłodowski Krzysztof
Skwierczyński Stanisław
Szulborski Jarosław Piotr
Szulborska Emilia
Szulborski Rafał






Rok szkolny 2001/2002

Klasa IIIA



Bogucki Adam
Choromańska Katarzyna
Dąbrowski Paweł
Faszcza Dariusz
Godlewska Anna
Kaczyński Karol
Kalinowska Katarzyna
Pilichowski Krzysztof
Saniewska Magdalena
Szulborska Alicja
Szulborski Daniel
Szulborski Wojciech
Turkot Marcin
Włostowska Małgorzata
Zawistowski Grzegorz






Klasa IIIB



Bielicki Adam
Gołaszewska Agnieszka
Kaczyński Tomasz
Lanczewska Krystyna
Łojek Sławomir
Marciniak Małgorzata
Michałowska Iwona
Morawski Karol
Saniewski Zbigniew
Szulborski Krzysztof
Święcka Lidia
Włostowska Elwira
Zawistowski Marcin
Żabiński Rafał
Żochowski Dariusz








| Strona główna | Szkoła podstawowa | Gimnazjum | Organizacje | Z życia szkoły | Kontakt |