| NAUCZYCIELE | KLASA 0 | KLASA I | KLASA II |
KLASA III | KLASA IV | KLASA V | KLASA VI | NASI NAJLEPSI |



SZKOŁA PODSTAWOWA – NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Klasa I



Klasa II




Klasa III




Klasa IV




Klasa V




Klasa VI





SZKOŁA PODSTAWOWA – NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Klasa I

Rafał Jastrzębski

Weronika Kalinowska

Mateusz Lipski

Anna Rogalska

Natalia Kaczyńska

Magdalena Kaczyńska

Klasa II

Natalia Jaworowska

Adam Kaczyński

Aleksandra Wróblewska

Weronika Dąbrowska

Patrycja Gosk


Klasa IV

Łojek Agnieszka               – 5,0

Podbielska Magdalena   – 5,0

Podbielska Monika          – 4,9


Klasa V

Dąbrowski Michał        – 4,9

Jastrzębska Joanna    – 4,8

Sasinowska Marlena   – 4,8

Sadowska Anna           – 4,6

Żyłowski Damian          – 4,5


Klasa VI

Krakówko Katarzyna     – 6,0

Strzałkowski Artur          – 5,7

Ciborowski Krzysztof     – 5,5

Zaremba Anna               – 5,2

Steckiewicz Anna           – 5,1

Zaremba Andrzej           – 4,7



SZKOŁA PODSTAWOWA – NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Klasa I

Justyna Dąbrowska

Aleksandra Pruszyńska

Hubert Żukowski

Magda Krassowska

Izabela Biała

Sebastian Jaworowski

Aleksandra Jaźwińska

Honorata Kalinowska


Klasa II

Łojek Agnieszka

Podbielska Magdalena

Kaczyński Patryk

Podbielska Monika


Klasa III

Sasinowska Marlena

Dąbrowski Michał

Sadowska Anna

Jastrzębska Joanna

Kempista Katarzyna

Lipski Paweł


Klasa IV

Krakówko Katarzyna     – 5,8

Strzałkowski Artur          –5,6

Ciborowski Krzysztof     –5,3

Zaremba Anna                – 5,0

Lipski Kamil

Steckiewicz Anna


Klasa V

Krakówko Magdalena    – 6,0

Strzałkowska Gabriela   – 5,9

Dąbrowski Karol            – 5,0


Klasa VI

Jabłońska Anna             – 5,1

Kaczyńska Karolina       – 5,0



SZKOŁA PODSTAWOWA – NASI NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007



Klasa I

Podbielska Magdalena

Łojek Agnieszka

Kempista Kinga


Klasa II

Dąbrowski Michał

Jastrzębska Joanna

Kempista Katarzyna

Sadowska Anna

Sasinowska Marlena

Żyłowski Damian


Klasa III

Ciborowski Krzysztof

Jaźwińska Zuzanna

Krakówko Katarzyna

Strzałkowski Artur

Steckiewicz Anna

Zaremba Anna


Klasa IV

Krakówko Magdalena    – 5,50

Strzałkowska Gabriela   – 5,40

Dąbrowski Karol             – 4,90


Klasa V

Jabłońska Anna             – 4,90

Kaczyńska Karolina      – 4,90


Klasa VI

Steckiewicz Marek        – 5,10

Ciborowski Grzegorz    – 5,10

Sasinowski Tomasz       – 4,80

Żabińska Joanna            – 4,80




| Strona główna | Szkoła Podstawowa | Gimnazjum | Organizacje | Z życia szkoły | Kontakt |